• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 02.05.2015r. zmarł nagle druh Jerzy Konarski. Wieloletni Naczelnik naszej jednostki. Wiceprezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Świdnicy. Trener drużyn młodzieżowych jak i seniorów. Największe sukcesy w sporcie pożarniczym możemy zawdzięczać druhowi Jurkowi. Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. Złotym Znakiem Związku. Był przewodniczącym komitetu odbudowy remizy po tragicznej powodzi w 1997r. Jego zasług dla pożarnictwa jak i naszej wsi nie sposób wymienić. Panie Jurku będzie nam Pana brakowało. A zapamiętamy  tak jak na załączonym zdjęciu zawsze przy sprzęcie, przy motopompie, która była Twoim oczkiem w głowie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 6 maja 2015r. w Kościele pod wezwaniem NMP w Bystrzycy Górnej o godzinie 14 00. O czym zawiadamiają strażacy z OSP Burkatów.

Harmonogram wywozu śmieci 2021r.

smieci 2021male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów