• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

Miesiąc kwiecień dobiega końca, a więc pokusiliśmy się o podsumowanie pracy naszych strażaków. W mijającym miesiącu OSP Burkatów wyjeżdżała do 8 zdarzeń, większość z nich to powalone drzewa przez silne wiatry, które spowodowały wiele szkód w całym kraju. Jednak to nie były jedyne interwencje naszej jednostki.

13-04-2015r. okazał się pechowy dla lokatorów  budynku mieszkalnego w Wieruszowie. Zapaliło się poddasze, jednak szybka interwencja straży zminimalizowała skutki pożaru.  Ucierpiał dach budynku. W dalszym ciągu mimo apeli w środkach masowego przekazu, plagą jest wypalanie traw, 23 kwietnia gasiliśmy suche trawy w miejscowości Makowice. Oprócz traw spalił się materiał budowlany, najprawdopodobniej przygotowany do budowy ambony myśliwskiej. A 27-04-2015r. w godzinach porannych wyjeżdżaliśmy do wypadku drogowego w miejscowości Boleścin. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, na szczęście osoby uczestniczące w wypadku nie odniosły poważniejszych obrażeń. Zobacz zdjęcia z akcji.

Pożar poddasza w Wieruszowie

Pożar suchych traw w Makowicach

Wypadek w Boleścinie

 

Harmonogram wywozu śmieci 2021r.

smieci 2021male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów