• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

Pożar lakierni w Wagonach ŚwidnicaW dniu wczorajszym czyli 07-03-2015r. o godzinie 17 55 nasza jednostka została wezwana do pożaru lakierni w Fabryce Wagonów w Świdnicy. Do pożaru z Burkatowa wyjechały dwa samochody gaśnicze z pełną obsadą. Na miejscu roty z naszych zastępów pracowały w aparatach ochrony dróg oddechowych ze względu na duże zadymienie i wysoką temperaturę. Przy gaszeniu pracowało dwanaście zastępów straży pożarnej między innymi PSP z Wałbrzycha, Dzierżoniowa, Świebodzic, Świdnicy i OSP Witoszów, Burkatów, Świdnica. Na miejscu była też policja i pogotowie ratunkowe. W jak trudnych warunkach muszą pracować strażacy szczególnie oddaje zdjęcie ostatnie w naszej galerii. Zobacz zdjęcia.

Harmonogram wywozu śmieci 2021r.

smieci 2021male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów